ارسال پیامک اینده

ارسال پیامک در آینده

ارسال پیامک تکی و گروهی در آینده

شما می خواهید اس ام اس هایی را در روز شنبه ماه آینده ، ساعت 17:45 عصر به شخصی یا اشخاصی ارسال نمایید ، نگران نباشید. پنل ارسال اس ام اس نداپیامک به سادگی این کار را برای شما انجام می دهد ، با یک تیک ساده شما می توانید به سادگی پیامک هایی را برای ارسال در آینده آماده نمایید . سامانه پیام کوتاه نداپیامک ، موتور زمان بندی همیشه بیداری دارد که گوش به فرمان دستورات شما ، همیشه فعال خواهد بود حتی برای زمانی که شما دسترسی به سیستم ندارید.

ارسال اس ام اس به صورت دوره ای

از امکانات ویژه پنل ارسال اس ام اس نداپیامک ، ارسال پیامک به صورت دوره ای می باشد. بدین صورت که پیام های شما به صورت اتوماتیک در بازه های زمانی دقیقه ای ، ساعتی ، روزانه ، ماهانه ارسال خواهد شد . به عنوان مثال بانک برای یادآوری موعد پرداخت اقساط ، پیامی جهت اعلام این مطلب به صورت ماهیانه ارسال خواهد نمود.

ارسال پیامک در سر رسید تولد

این ویژگی از پنل ارسال sms ندا پیامک این امکان را به شما میدهد تا سیستم به صورت اتوماتیک در سررسید تولد مخاطبین وارد شده در دفتر تلفن ، پیام تبریک ارسال نمایید. بدین منظور باید در دفترچه تلفن خود ، تاریخ تولد مخاطبین حتما وارد شده باشد.

ارسال SMS از قالب متن پویا

این امکان در جهت ارسال پیام با متن پویا در زمان دلخواه طراحی شده است . بدین صورت که می توان قالب متنی آماده نمود و برای گروه دلخواه تنظیم نمایید تا متن شما به صورت پویا با قالبی متفاوت ارسال شود. همچنین از قالب متن تعریف شده می توان در منشی پویا نیز استفاده نمود و در صورت ارسال کلمات کلیدی از سوی کاربر ، پیام ارسالی در قالب پویا از سوی سیستم برگشت شود.

ارسال پیامک از لیست

یکی از امکانات منحصر به فرد خدمات پیام کوتاه نداپیامک ارسال پیام از لیست می باشد . بدین صورت که لیست تعریف شده در قسمت مدیریت لیست ها را جهت ارسال پیام ، به سیستم معرفی می نمایید . به عنوان مثال شرکت بیمه لیستی تعریف می نماید که شامل فیلد های نام ، نام خانوادگی ، تاریخ غیر فعال شدن بیمه نامه و شماره بیمه نامه می باشد . حال سیستم به صورت اتوماتیک در سر رسید انقضا بیمه نامه ها متنی به شکل زیر را برای مخاطبین پیامک ارسال می نماید:

آقای حمید فصیحی ، بیمه نامه شما به شماره 136677965 در تاریخ 1391/09/15 به اتمام می رسد. لطفا جهت تمدید ، اقدامات لازم را به عمل آورید . با تشکر