ارسال پیام انبوه منطقه ای

ارسال پیام انبوه منطقه ای

 

ارسال اس ام اس منطقه ای ( ارسال به کد پستی )

سامانه پیام کوتاه ندا پیامک ، نرم افزاری توانمند جهت ارسال sms به منطقه پستی مورد نظر بدون نیاز به هیچ گونه سخت افزار و تجهیزات جانبی می باشد و تنها با استفاده از این سامانه و اتصال به شبکه اینترنت ، از تعداد شماره های فعال ساکن در منطقه پستی مورد نظر از طریق 4 رقم اول کد پستی منطقه مطلع می شوید. مزیت استفاده از این ویژگی پرتال اس ام اس ندا پیامک این است که با داشتن آدرس یا قسمتی از آدرس ، کد پستی مورد نظر خود را یافته و به شماره هایی که با کد پستی مد نظر شما ثبت شده اند ، اس ام اس بفرستید و یا می توانید به منطقه یا مناطق اطراف خود ، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

ارسال پیامک به شماره های فعال یک پیش شماره

ابزار ارسال پیامک به شماره هایی از یک پیش شماره خاص مثلا 912 یا 913113 در سامانه ارسال sms ندا پیامک استفاده می شود . این ابزار می تواند شماره ها را به تعداد دلخواه کاربر و به صورت تصادفی یا ترتیبی آماده کرده و پیامک را به آنها ارسال نمایید.

ارسال پیام کوتاه به شهر یا استان

سامانه ارسال اس ام اس ندا پیامک این امکان را به شما می دهد تا به شهر یا استان مورد نظر خودبه تفکیک شماره های دائمی یا اعتباری ارسال اس ام اس انجام دهید . درخواست ارسال اس ام اس به شهر یا استان به صورت آنلاین در پرتال مخابرات ثبت و آماده ارسال می گردد. کلیه ارسال های انبوه به همراه تایید مکتوب با مهر اپراتور شرکت ارتباطات سیار جهت کسب اطمینان بیشتر برای مشتری می باشد.