مسابقه پیامکی

مسابقه پیامکی

 

مسابقه پیامکی ساده

ابزار برگزاری مسابقه سایت ارسال اس ام اس ندا پیامک ویژگی های بارز و ممتاز بسیاری دارد .امکان تعریف بی نهایت مسابقه همزمان بدون محدودیت در تعداد گزینه ها ، قابلیت تعریف زمان دقیق شروع و پایان فرآیند پذیرش پاسخ ها.امکان تعریف پاسخ مجزا به ازای هر گزینه تعریف شده ، نمودار نتایج و امکان قرعه کشی میان کسانی که پاسخ صحیح داده اند . برگزاری مسابقه پیامکی مانند برنامه های تلویزیونی و... با قابلیت خودکار قرعه کشی بین پاسخ های صحیح شرکت کنندگان می باشد که این منو نیاز به خرید شماره اختصاصی دارد.

مسابقه پیشرفته

این امکان به درخواست واحد های مرتبط با آموزش و پرورش جهت انجام مسابقات مدارس بین دانش آموزان طراحی گردیده است. در این سیستم ابتدا باید تعدادی کد محرمانه در سیستم ایجاد نمود. دانش آموزان با ارسال کد محرمانه به همراه اطلاعات شخصی خود در سیستم ثبت نام می نمایند و شما قابلیت مشاهده لیست ثبت نام کنندگان را دارید .

در این روش کاربر شما امکان شرکت در چندین مسابقه را فقط با ارسال یک پیام کوتاه دارد. بدین صورت که شما جواب سوال را در سیستم مشخص می نمایید. به عنوان مثال عدد 12345 نشان دهنده این مطلب می باشد که گزینه 1 جواب سوال اول ، گزینه 2 جواب سوال دوم ، گزینه 3 جواب سوال 3 ، گزینه 4 جواب سوال 4 و گزینه 5 جواب سوال 5 می باشد. ضمنا قابلیت قرار دادن نمره مثبت و منفی به جوابهای صحیح و یا اشتباه نیز وجود دارد . به طور مثال اگر پاسخی صحیح باشد 3 نمره مثبت و پاسخی اشتباه باشد 1 نمره منفی لحاظ گردد . قابلیت ارسال پاسخ در مراحل مختلف با در نظر گرفتن مجموع امتیازات نیز وجود دارد.