سامانه هوشمند سازی مدارس
از برترین و قدرتمندترین نرم افزارهای هوشمندسازی موجود ، نرم افزار مدیریت مدرسه هوشمند توانا می باشد که به گونه ای طراحی گردیده تا پاسخگوی تمام نیازها و جنبه های مربوط به هوشمندسازی مدارس به بهترین نحو ممکن باشد. پروژه توانا انتخابی شایسته و مطمئن برای مدیران مدارسی است که خواهان استفاده از یک نرم افزار مدیریتی کامل و بدون عیب و نقص می باشند.

این نرم افزار در قالب یک پکیج کامل با تکیه بر دانش فنی و تخصصی مهندسین خوش فکر ، تجربیات مدیران برجسته مدارس و همچنین براساس تحقیق و آنالیز دقیق نیازهای مدارس و مراکز آموزشی برای تمامی مقاطع تحصیلی ارائه گردیده تا مدیریت هوشمند و حداکثر اتوماتیک امورات مراکز آموزشی را به بهترین نحو برعهده گیرد.

 

با توجه به رشد روزافزون تکنولوژی و همچنین افزایش گرایش و علاقمندی مدیران مدارس در چند سال اخیر به مبحث هوشمندسازی ، ارائه راهکاری مناسب  به موازات عرضه نرم افزارهای مدیریتی که قابلیت اجرا را در تمامی مدارس کشور داشته باشد از ملزومات است.

شرکت طرح اندیشان تولید به دنبال تحولی بزرگ ، بی نظیر و به دور از شعار در نظر دارد طرح هوشمندسازی مدارس را به معنای واقعی و با همت مدیران مدارس و اؤلیای دانش آموزان در تمامی مدارس دولتی ، غیردولتی ، نمونه دولتی ، تیزهوشان و ... اجرا نماید. نرم افزار مدرسه توانا در راستای رشد تعامل بین مدارس و اؤلیای دانش آموزان ، دسترسی به کیفیت بالاتر در ارائه خدمات آموزشی ، اطلاع رسانی های روزانه و مناسب از وضعیت تحصیلی و حضور و غیاب دانش آموزان و همچنین مکانیزه نمودن امورات مدیریتی و اداری مدارس بهترین ها را به ارمغان آورده است.